«Агро-2017» – найбільша агропромислова виставка України.

 Агро-2017
Компанія  “Галсинтез Буд” приймає участь у виставці  «Агро-2017» — найбільшій агропромисловій події в Україні.

Виставка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою.

Компанія “Галсинтез Буд”  представляє на виставці «Агро 2017» комплексні рішення для проектування,будівництва та реконструкції тваринницьких ферм.

Потрібно підкреслити, що сьогодні для аграрного сектору мало пропонувати якісну послугу клієнтам, необхідно надавати комплексні рішення і професійний супровід.

“Галсинтез Буд” надає системні рішення для своїх партнерів, що підтверджується плідною співпрацею з аграрними господарствами, які успішно і ефективно використовують  сучасні технології,  обладнання для тваринницьких ферм.
Важливо зазначити тенденцію зростання інтересу до інноваційних технологій в будівництві та обладнанні у невеликих господарств, які сьогодні розуміють важливість максимально якісного використання ресурсів.

Оставьте контактные данные

 

×
Залиште свої контактні данні

 

×
Зв'яжіться з нами для реалізації вашого проекту

 

×
Свяжитесь с нами для реализации вашего проекта

 

×
Отправьте своё резюме и контактные данные

 

×
Надішліть своє резюме та контактні дані

 

×