12 червня в с. Добра Черкаської області відбулося офіційне відкриття одного із найпотужніших проектів у сільськогосподарській галузі Східної Європи за останні роки – доїльної зали типу «карусель» на 80 місць виробництва GEA.

Даний проект довірили не лише проектувати, а й збудувати компанії Галсинтез Буд, що входить в GSB Group.

Для компанії даний проект виявився не просто черговим завданням, а справжньою місією, адже разом із замовником будівництва ТОВ «Кищенці» вдалось втілити у реальність зразковий технологічний сільськогосподарський об’єкт, запроектований та збудований відповідно до найсучасніших стандартів.

Офіційну частину заходу відкрили голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступник Міністра АПК з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, та радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Каролін Спаанс.

Засновник та директор ТОВ «Кищенці» Корнеліс Хузінха під час промови на урочистому відкритті висловив подяку компанії Галсинтез Буд, іншим учасникам проекту та розповів про свої плани розвиватись в Україні, незважаючи на численні перешкоди сьогодення.

Завдяки плідній співпраці GSB Group та ТОВ «Кищенці» відтепер в Україні працює роторна доїльна установка на 80 місць, яка дає змогу сьогодні виробляти за добу 34 тонни молока екстрагатунку.

Крім того, на базі ТОВ «Кищенці» запроваджена інноваційна навчальна платформа, яка реалізовується у навчальному центрі Dairy Center Kischenzi (DCK). Все це створено з метою збільшення кількості висококваліфікованих спеціалістів. Важливо, що викладачами будуть не тільки кращі вітчизняні фахівці галузі, але й експерти світового рівня.

Ми пишаємося тим, що причетні до проекту Європейського масштабу. Про це на відкритті наголосив генеральний директор GSB Group Андрій Гарбузюк та побажав стрімкого розвитку та високих результатів.

Оставьте контактные данные

 

×
Залиште свої контактні данні

 

×
Зв'яжіться з нами для реалізації вашого проекту

 

×
Свяжитесь с нами для реализации вашего проекта

 

×
Отправьте своё резюме и контактные данные

 

×
Надішліть своє резюме та контактні дані

 

×